Finał Powiatowego Turnieju Motoryzacyjnego

Pięć drużyn reprezentujących szkoły ponadgimnazjalne Powiatu Tomaszowskiego stanęło do rywalizacji w Turnieju Motoryzacyjnym zorganizowanym przez Starostwo Powiatowe i Komendę Powiatowa Policji. Zawodniczki i zawodnicy rozwiązywali test wiedzy o motoryzacji, rywalizowali w konkurencji udzielania pierwszej pomocy, a także sprawdzili swoje umiejętności w jeździe slalomowej samochodem osobowym. W turnieju zwyciężyła drużyna Zespołu Szkół Nr 4 wyprzedzając kolegów z Zespołu Szkół Nr 3 i Nr 1. Zwycięzcy otrzymali puchary i nagrody rzeczowe ufundowane przez Starostę Jana Kowalczyka. Drużyna Zespołu Szkół Nr 4 reprezentować będzie Powiat Tomaszowski na turnieju wojewódzkim w Chełmie. W uroczystym zakończeniu turnieju wzięli udział: Wicestarosta Tomaszowski Jerzy Wereszczak, Sekretarz Powiatu Stanisław Cisło oraz Komendant Powiatowy Policji insp. Paweł Solarski.

DSC_0481DSC_0486DSC_0494DSC_0511DSC_0534