Turniej na zakończenie Ligi OLDBOYS 2014/2015

W hali sportowej Zespołu Szkół Nr 2 w Tomaszowie Lubelskim, w sobotę 21 marca rozegrano turniej siatkówki mężczyzn podsumowujący rozgrywki Ligi Oldboys. W lidze uczestniczyło 9 drużyn z powiatu tomaszowskiego i hrubieszowskiego z miejscowości: Lubycza Królewska, Mircze, Dołhobyczów, Przewodów. Susiec, Tyszowce, Bełżec, Telatyn i Tomaszów Lub. W rozgrywkach mogli uczestniczyć zawodnicy w wieku powyżej 38 lat. W rundzie zasadniczej I miejsce zajął zespół z Tomaszowa Lubelskiego-41pkt, II miejsce wywalczyła drużyna z Suśca-38 pkt, a III drużyna z Lubyczy Król.-35pkt. W kolejnym etapie rozgrywek odbyły się mecze półfinałowe i finały. W meczu o I miejsce w lidze Tomaszów pokonał Susiec dwukrotnie 3:1, a w meczu o III miejsce Lubycza pokonała Dołhobyczów 3:1 i 3:0.

Klasyfikacja końcowa Ligi OLDBOYS 2014/2015:

1. Tomaszów Lubelski
  2. Susiec
  3. Lubycza Królewska
  4. Dołhobyczów
  5. Tyszowce
  6. Bełżec
  7. Mircze
  8. Telatyn
  9. Przewodów

Wszystkie zespoły uczestniczące w lidze otrzymały puchary a trzy najlepsze drużyny medale, które ufundował i wręczał Starosta Tomaszowski Jan Kowalczyk. W turnieju podsumowującym ligę także najlepsza była drużyna z Tomaszowa Lubelskiego, drugie miejsce zajęła Lubycza król. a trzecie zespół z Dołhobyczowa.

Drużyna Tomaszowa Lubelskiego w lidze i turnieju finałowym grała w składzie: Krzysztof Wróbel, Jerzy Majewski, Grzegorz Charachajczuk, Grzegorz Chabros, Jerzy Senejko, Dariusz Korkowski, Stanisław Sikora, Andrzej Bondyra, Krzysztof Majdański, Marcin Andrzyk, Ireneusz Pietraś, Tomasz Ziezio i Piotr Cymbała.

Na zdjęciach poniżej drużyny w kolejności zajętych miejsc:

DSC_0337DSC_0341DSC_0339DSC_0346DSC_0317DSC_0343