Harmonogram naborów wniosków o dofinansowanie w trybie konkursowym dla Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014 – 2020 na 2015 rok

Zarząd Województwa Lubelskiego, na posiedzeniu w dniu 17 marca br., przyjął Harmonogram naboru wniosków na 2015 rok w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego 2014-2020.

W tym roku Urząd Marszałkowski, Wojewódzki Urząd Pracy w Lublinie i Lubelska Agencja Wspierania Przedsiębiorczości w Lublinie zorganizują łącznie 15 unijnych konkursów. Dostępne w nich środki to niemal 832 mln zł. O dofinansowanie będą mogły ubiegać się m.in.: samorządy lokalne, przedsiębiorcy, jednostki naukowe, instytucje otoczenia biznesu, organizacje pozarządowe i osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą.