Dzień Kobiet w Starostwie

W tomaszowskim Starostwie Powiatowym uroczyście obchodzono Dzień Kobiet. Z tej okazji Starosta Jan Kowalczyk zaprosił przewodniczące Kół Gospodyń Wiejskich, panie które pełnią funkcje sołtysów, radne powiatowe na czele z Przewodniczącą Rady Powiatu Teresą Chrastina. Przybyły też Panie Wójt Marzena Czubaj Gancarz Wójt Gminy Tomaszów Lub. oraz Elżbieta Witkowska Wójt Gminy Telatyn. Życzenia wszystkim paniom złożył Starosta Jan Kowalczyk, zaproszone kobiety otrzymały również kwiaty. Okolicznościowy program artystyczny przygotował i przedstawił Zespół Artystyczny OdSetki z Tomaszowa Lubelskiego kierowany przez Lillę Walczak w składzie: Lilla Walczak, Barbara Jarczak, Andrzej Walczak, Dariusz Litwin, Krzysztof Kostrubiec, Artur Antoniewicz.

DSC_0076DSC_0081DSC_0084DSC_0091DSC_0103DSC_0107DSC_0117DSC_0127DSC_0150