Spotkanie opłatkowe sołtysów Powiatu Tomaszowskiego

W Starostwie Powiatowym w Tomaszowie Lubelskim odbyło się posiedzenie Stowarzyszenia Sołtysów połączone ze spotkaniem opłatkowym. Wśród zaproszonych gości byli m.in. Arkadiusz Bratkowski-członek Zarządu Województwa Lubelskiego, Jerzy Wereszczak-wicestarosta Tomaszowski.

Obradom przewodniczył prezes Stowarzyszenia Andrzej Adamek- wójt gminy Bełżec. Wykład skierowany do rolników wygłosił Artur Banach- prezes firmy doradczej z Lublina,  a dotyczył on dotacji dla rolników w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Przedstawicielka Banku Zachodniego WBK dyrektor Marzena Rabiega przedstawiła ofertę banku skierowaną do sektora rolniczego.

Przedstawiciele władz samorządowych Arkadiusz Bratkowski i Jerzy Wereszczak złożyli obecnym na spotkaniu sołtysom życzenia świąteczno-noworoczne.

SAM_3475SAM_3488SAM_3494