Puchar dla drużyny Powiatu Tomaszowskiego !

W rozegranych 7 grudnia w hali ZS Nr 2 w Tomaszowie Lubelskim eliminacjach międzypowiatowych Halowych Igrzysk Seniorów na Lubelszczyźnie reprezentacja Powiatu Tomaszowskiego zwyciężyła reprezentację Powiatu Zamojskiego 144:136 pkt. W ramach Igrzysk rozegrano mecze piłki nożnej i siatkowej, zawody na hulajnogach, rzuty lotką do tarczy, rzuty podkową do celu, rzuty do kosza, strzały na bramkę. Igrzyska zorganizowało Powiatowe Zrzeszenia LZS a uczestnikami zawodów były zawodniczki i zawodnicy w wieku 45+. Finał wojewódzki odbędzie się 14 grudnia w hali Zespołu Szkól Rolniczych w Zamościu.

IMG_8356IMG_8378