Nowe władze Powiatu Tomaszowskiego

W Starostwie Powiatowym w Tomaszowie Lubelskim w poniedziałek 1 grudnia 2014r. odbyła się I Sesja V Kadencji Rady Powiatu. Rada wybrała swoje władze oraz Zarząd Powiatu. Na początku obrad Przewodniczący Powiatowej Komisji Wyborczej  sędzia Krzysztof Pliszka  wręczył radny zaświadczenia o wyborze a następnie dokonano wyboru Przewodniczącego Rady Powiatu. Na tą funkcję zgłoszono kandydaturę Teresy Chrastiny. W głosowaniu tajnym Rada wybrała Teresę Chrastinę na Przewodniczącą Rady Powiatu Tomaszowskiego. Wiceprzewodniczącymi Rady zostali wybrani Tadeusz Suski i Wojciech Kawalec. Starostą Tomaszowskim został wybrany ponownie na III kadencję Jan Kowalczyk, wicestarostą został wybrany Jerzy Wereszczak a członkami Zarządu Powiatu Alicja Kopczan, Tadeusz Stanibuła i Henryk Szadkowski.

DSC_4805DSC_4807DSC_4810DSC_4820DSC_4864