Mistrzostwa Powiatu w piłce siatkowej

W hali sportowej Zespołu Szkół Nr 1 w Tomaszowie Lubelskim w dniu 9 grudnia 2014r. rozegrano Mistrzostwa Powiatu Tomaszowskiego LZS  w piłce siatkowej szkół ponadgimnazjalnych. W meczu o I miejsce drużyna ZS Nr 2 zwyciężyła drużynę ZS Nr 1- 2:0. Trzecie miejsce zajęła drużyna ZS Nr 4, a czwarte ZS Nr 3. W zawodach uczestniczyła też drużyna dziewcząt ZS Nr 1, która poza konkursem wygrała z męską drużyną ZS Nr 2. Najlepszym zespołom puchary wręczali: Sekretarz Powiatu Tomaszowskiego Stanisław Cisło i Dyrektor ZS Nr 1 Janusz Frykowski.Skład drużyny zwycięzców: Maciej Wasyl, Dominik Niedużak, Patryk Parol, Bartłomiej Łasocha, Karol Czop, Tomasz Pisarczyk, Rafał Sioma, Krystian Żuk, Karol Wywrocki, Dawid Rachfalski,Kamil Wawrzusiszyn, Daniel Kotowicz. Trener: Halina Bojko.

SAM_3445SAM_3465SAM_3461