Posiedzenie Zarządu Powiatu

W Starostwie Powiatowym w Tomaszowie Lubelskim pod przewodnictwem Starosty Jana Kowalczyka w dniu 13 listopada 2014r. odbyło się ostatnie przed wyborami samorządowymi posiedzenie Zarządu Powiatu Tomaszowskiego. Głównym punktem obrad było przyjęcie projektu budżetu powiatu na 2015 rok. Założenia projektu przedstawiła Barbara Pakosik- Skarbnik Powiatu Tomaszowskiego. Budżet Powiatu zostanie uchwalony już przez nową Radę Powiatu w terminie do końca 2014r. Podczas posiedzenia członkowie Zarządu Powiatu na czele ze Starostą i Przewodniczącym Rady otrzymali podziękowania za owocną współpracę w mijającej kadencji od Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym- Koła w Tomaszowie Lubelskim. Podziękowanie wręczyła Stanisława Raczkiewicz- wiceprzewodnicząca Koła w towarzystwie swoich podopiecznych.

100_2595100_2599100_2601100_2604