Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych

W hali sportowej Zespołu Szkół Nr 2 w Tomaszowie Lubelskim 5 listopada br. Rozegrano Mistrzostwa Powiatu Tomaszowskiego LZS w halowej piłce nożnej szkół ponadgimnazjalnych o puchar Starosty Tomaszowskiego na 2014 rok. W zawodach wzięło udział pięć drużyn reprezentujących szkoły powiatu tomaszowskiego. Meczwe rozgrywano systemem każdy z każdym. Wyniki zawodów:

ZS Nr 3- ZS Łaszczów 2:0

ZS Nr 1- ZS Nr 2 2:1

ZS Nr 4-ZS Nr 2 0:3

ZS Nr 1- ZS Łaszczów 3:1

ZS Nr 3- ZS Nr 4 1:0

ZS Nr 2- ZS Nr 3 0:1

ZS Łaszczów- ZS Nr 4 0:0

ZS Nr 1- ZS Nr 4 3:0

ZS Nr 2- ZS Łaszczów 5:0

ZS Nr 1- ZS Nr 3 3:2

Kolejność końcowa

I miejsce- ZS Nr 1

II miejsce- ZS Nr 3

III miejsce- ZS Nr 2

IV miejsce- ZS Nr 4

V miejsce- ZS Łaszczów

Drużyna Zespołu Szkół Nr 1 zwycięzcy zawodów grała w składzie:

Marcin Nowak, Arkadiusz Lachowski, Michał Przednowek, Szymon Miller, Jan Koper, Radosław Łeń, Kamil Komadowski, Jakub Droździel, Damian Szuta, Szymon Cymbała, Daniel Gmiterek, trener Krzysztof Wróbel.

Wszystkie drużyny z rąk Sekretarza Powiatu Stanisława Cisło otrzymały puchary, a zawodnicy za zajęcie I-III miejsce otrzymali medale.

100_2588100_2591