Wybory Samorządowe 2014

Obwieszczenie Starosty Tomaszowskiego o okręgach wyborczych

20140902091555472

Postanowienie Komisarza Wyborczego w Zamościu w sprawie powołania terytorialnych komisji wyborczych [PDF]

Harmonogram dyżurów
Powiatowej Komisji Wyborczej
w Tomaszowie Lubelskim

  • 1 października 2014 roku w godzinach od 14:00 do 17:00
  • 2 października 2014 roku w godzinach od 14:00 do 17:00
  • 3 października 2014 roku w godzinach od 14:00 do 18:00
  • 4 października 2014 roku w godzinach od 10:00 do 15:00
  • 6 października 2014 roku w godzinach od 13:00 do 19:00
  • 7 października 2014 roku w godzinach od 10:00 do 24:00

Dyżury pełnione są w siedzibie Powiatowej Komisji Wyborczej w budynku Starostwa Powiatowego w Tomaszowie Lubelskim w pokoju nr 28 /I – piętro/ – telefon numer 846657909 

Obwieszczenie o zarejestrowanych kandydatach do Rady Powiatu w Tomaszowie Lubelskim [PDF]

Protokół z wyborów do Rady Powiatu w Tomaszowie Lubelskim [PDF] 

Radnymi Rady Powiatu w Tomaszowie Lubelskim zostali:

1) BEREZECKI Tomasz z listy nr 4 KW Platforma Obywatelska RP
2) WERESZCZAK Jerzy z listy nr 1 Komitet Wyborczy PSL
3) ZIELIŃSKI Tomasz Andrzej z listy nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość
4) KOPER Stanisław Emil z listy nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość
5) WALCZAK Andrzej Józef z listy nr 15 KWW „Samorządowcy”
6) SUSKI Tadeusz z listy nr 1 Komitet Wyborczy PSL
7) KARWAN Henryk Bogdan z listy nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość
8) KRUPA Artur Piotr z listy nr 1 Komitet Wyborczy PSL
9) CISŁO Piotr z listy nr 15 KWW „Samorządowcy”
10) PITURA Witold Andrzej z listy nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość
11) CZOP Dariusz z listy nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość
12) DAWIDOWSKI Jan Mieczysław z listy nr 1 Komitet Wyborczy PSL
13) KOPCZAN Alicja z listy nr 15 KWW „Samorządowcy”
14) EIFLER Teresa Halina z listy nr 15 KWW „Samorządowcy”
15) SEMCZYSZYN Teresa z listy nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość
16) STANIBUŁA Tadeusz Józef z listy nr 1 Komitet Wyborczy PSL
17) CHRASTINA Teresa Elżbieta z listy nr 15 KWW „Samorządowcy”
18) KOWALCZYK Jan Franciszek z listy nr 1 Komitet Wyborczy PSL
19) SZADKOWSKI Henryk Stanisław z listy nr 1 Komitet Wyborczy PSL
20) KAWALEC Wojciech Grzegorz z listy nr 1 Komitet Wyborczy PSL
21) JANICKI Piotr Waldemar z listy nr 1 Komitet Wyborczy PSL

 

Protokół z wyborów do Sejmiku Województwa Lubelskiego z terenu Powiatu Tomaszowskiego (okręg nr 5) [PDF] 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *