Wieniec z Huty Tarnawackiej nagrodzony na Dożynkach Wojewódzkich !

Wieniec wykonany przez mieszkańców Huty Tarnawackiej biorący udział w konkursie na najpiękniejszy wieniec w kategorii wieńców nowoczesnych zdobył pierwszą nagrodę, w wysokości 500 zł. Delegacja z Huty Tarnawackiej wraz z przedstawicielami samorządu powiatowego- Robertem Kuźniarzem członkiem Zarządu Powiatu, Mieczysławem Parolem dyrektorem Wydziału Geodezji i Kartografii oraz Mieczysławem Hekiem głównym specjalistą w Wydziale Rolnictwa uczestniczyła w Wojewódzkich Dożynkach, które odbyły się w Niemcach k. Lublina w dniu 14 września 2014r. W konkursie wieńców brały też udział wieńce wykonane przez KGW w Majdanie Sopockim Drugim i Nabrożu.

SONY DSCIMG_6180