Obrady Zarządu Powiatu

W Starostwie Powiatowym w dniu 11 września  2014r. pod przewodnictwem Starosty Jana Kowalczyka obradował Zarząd Powiatu. Zarząd wyraził zgodę na zbycie mienia przez Zarząd Dróg Powiatowych, dokonał zmian w wieloletniej prognozie finansowej oraz w budżecie powiatu na 2014 rok. Zarząd przygotował projekty uchwał, które będą przedmiotem obrad podczas najbliższej Sesji Rady Powiatu. Uchwały dotyczą udzielenia pomocy finansowej miastom i gminom Powiatu Tomaszowskiego, które będą składały wnioski do Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych.Sesja Rady Powiatu odbędzie się w dniu 19 września 2014r. o godz.10.00 w sali narad Starostwa Powiatowego w Tomaszowie Lubelskim.