Reprezentacja Powiatu Tomaszowskiego zdobyła tytuł Mistrzów Województwa !

W rozegranych w Stężycy/pow.Ryki/ XV Wojewódzkich Igrzyskach Sportowo-Rekreacyjnych Ludowych Zespołów Sportowych zwyciężyła reprezentacja Powiatu Tomaszowskiego zdobywając 1186 pkt. Drugie miejsce zajęła reprezentacja Powiatu Zamojskiego-823pkt, a trzecie Powiatu Ryckiego 568 pkt. W klasyfikacji gminnej pierwsze miejsce zajęła Gmina Tyszowce-436 pkt., na trzecim miejscu uplasowała się gmina Tomaszów Lubelski- 321 pkt., na miejscu szóstym gmina Rachanie- 265 pkt., zaś na miejscu jedenastym gmina Łaszczów- 97 pkt. Powiat Tomaszowski na Ogólnopolskich Igrzyskach LZS w Słubicach reprezentować będą: drużyna gminy Rachanie w przeciąganiu liny mężczyzn oraz drużyna gminy Łaszczów w piłce nożnej kobiet. Puchar i nagrodę rzeczową za zwycięstwo w Igrzyskach odebrał Starosta Tomaszowski Jan Kowalczyk oraz Przewodniczący Rady Powiatowej Zrzeszenia LZS Jan Kijko.

lzs_3