Wydarzenia kulturalne w Powiecie Tomaszowskim

W dniach 11-13 lipca 2014 roku w Poturzynie-gmina Telatyn  odbędzie się ,,III Letnia Akademia Artystyczna Chopin w Poturzynie”.  W programie przewidziano wiele interesujących koncertów, wystaw, warsztatów muzycznych i inne niespodzianki.             Szczegółowy program można znaleźć na stronie UG Telatyn.                                                     Dnia 13 lipca 2014 roku w Jarczowie odbędzie się ,,Rodzinne biesiadowanie” . Program  Biesiady można znaleźć na stronie UG Jarczów.                                                                    Dnia 13 lipca 2014 roku odbędzie się  ,,Festyn sportowy w Zimnie”. Program Festynu znajduje się na stronie gminy  Łaszczów.

phoca_thumb_l_Obraz 104-zdjęcie ze strony UG Telatyn.