Powiatowy Dzień Pracownika i Animatora Kultury

W Gminnym Ośrodku Kultury w Suścu odbyło się doroczne spotkanie  animatorów i pracowników kultury powiatu tomaszowskiego. W imieniu Starosty Jana Kowalczyka życzenia z okazji Powiatowego Dnia Pracownika i Animatora Kultury wszystkim przybyłym przekazał Sekretarz Powiatu Stanisław Cisło. W czasie spotkania obchodzono również jubileusz 45-lecia Zespołu Ludowego „Grabowiczanki” z Grabowicy. Z tej okazji Starosta Tomaszowski przekazał jubilatom okolicznościowy list i nagrodę pieniężną. Wójt Gminy Susiec Franciszek Kawa również nagrodził finansowo swój zespół i przekazał jubilatom serdeczne życzenia. Na zakończenie spotkania odbył się koncert jubilatów, a także występ Moniki Koper- utalentowanej piosenkarki z Suśca. Po spotkaniu jego uczestnicy udali się na wycieczkę na Czartowe Pole i kamieniołomy w Nowinach.

DSC_6287DSC_6312