„Amatorska Liga Oldboys + 35”

W zespole Szkół Nr 2 w Tomaszowie Lubelskim podsumowano rozgrywki Ligi Oldboys 2013-2014. W rozgrywkach uczestniczyło 8 drużyn z powiatów tomaszowskiego i hrubieszowskiego.

Klasyfikacja końcowa ligi:

1. Telatyn
  2. Lubycza Królewska
  3. Dołhobyczów
  4. Susiec
  5. Mircze
  6. Tyszowce
  7. Bełżec
  8. Przewodów

Drużyna zwycięzców grała w składzie: Jerzy Wierzchowski, Jan Kowalczyk, Kazimierz Bil, Stanisław Pasieczny , Jacek Janicki, Krzysztof Michalczuk, Henryk Szaruga, Feliks Błajda, Wiesław Teterycz, Stanisław Lis i Kazimierz Anioł. Wszyscy uczestnicy ligi otrzymali puchary, dyplomy i medale, które wręczali Starosta Jan Kowalczyk, Wicestarosta Jan Fila, Burmistrz Tyszowiec Mariusz Zając, Wójt Gminy Lubycza Król. Tomasz Leszczyński, Wójt Gminy Bełżec Andrzej Adamek. Okolicznościowe statuetki otrzymali też najstarsi zawodnicy ligi: Tadeusz Głaz z Suśca oraz Stanisław Lis i Feliks Błajda z Telatyna.

Fot. Jan Nowak