Wyróżnienie dla ,,Rady sołeckiej” wsi Brzeziny z gminy Bełżec.

Nagroda Super Samorząd przyznawana jest w ramach akcji Masz Głos, Masz Wybór – za wykonanie zadania, którego realizacja wymaga zaangażowania zarówno lokalnych władz, jak i mieszkańców. Organizatorem akcji jest Fundacja Batorego. Honorowy patronat objął prezydent Bronisław Komorowski, a jej wręczenie odbyło się w 28 lutego 2014 r. w Pałacu Prezydenckim.
Celem programu Masz Głos, Masz Wybór jest zwiększenie zaangażowania obywateli w życie publiczne. Przekonanie ich, że udział w lokalnych konsultacjach jest równie ważny jak podejmowanie odpowiedzialnych i świadomych decyzji w czasie wyborów.   Pokazanie mieszkańcom, że mogą mieć wpływ na to, co dzieje się na ich własnym podwórku, w gminie.
Mieszkańcy wsi zaczęli aktywnie uczestniczyć w życiu publicznym gminy i wspólnie z samorządowcami rozwiązują problemy lokalne. Aktywność Rady sołeckiej i mieszkańców wsi została doceniona przez organizatorów programu i stąd ich  obecność na uroczystej gali w Warszawie.