Spotkanie w Starostwie Powiatowym – Kwiaty i gratulacje dla kobiet

Z okazji Święta Kobiet w dni 8 marca 2014r. w Starostwie Powiatowym odbyło się spotkanie z Przewodniczącymi Kół Gospodyń Wiejskich z terenu Powiatu Tomaszowskiego. Na zaproszenie Starosty Jana Kowalczyka przybyło ponad 80 kobiet , działaczek Kół Gospodyń Wiejskich.

Gospodarzami spotkania byli Starosta Jan Kowalczyk, Przewodniczący Rady Powiatu Jan Dawidowski, Wicestarosta Jan Fila, członek Zarządu Powiatu Robert Kuźniarz, Sekretarz Powiatu Stanisław Cisło.

Starosta Jan Kowalczyk przekazał przybyłym Paniom serdeczne życzenia z okazji ich święta. Panie otrzymały listy gratulacyjne i kwiaty, które wręczyli przedstawiciele władz samorządowych. Święto kobiet uświetnił występ Kapeli Bełżeckiej.

Zobacz galerię poniżej (foto Jan Nowak):