Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich.

W ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich konsultanci z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego odwiedzają poszczególne gminy regionu.
Celem tego przedsięwzięcia jest ułatwienie mieszkańcom dostępu do informacji i wiedzy dotyczącej możliwości wsparcia różnych inicjatyw z funduszy Unii Europejskiej oraz pomoc w sprawnej realizacji projektów.
W dniu 21.02.2014, konsultanci będą do dyspozycji mieszkańców Powiatu Tomaszowskiego od godziny 12.00-14.30, w siedzibie Starostwa Powiatowego w Tomaszowie Lubelskim, ul. Lwowska 68.
Osoby zainteresowane funduszami europejskimi będą mogły skorzystać z informacji.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.