Światełko Betlejemskie w Starostwie

W poniedziałek 16 grudnia harcerki z Drużyny nr 43 „Zośka” z Gimnazjum w Bełżcu przekazały Światełko Betlejemskie władzom Powiatu Tomaszowskiego. W obecności Starosty Jana Kowalczyka, Przewodniczącego Rady Powiatu Jana Dawidowskiego, Wicestarosty Jana Fili, Członka Zarządu Roberta Kuźniarza i Sekretarza Powiatu Stanisława Cisło lampion ze światłem z Betlejem wręczył Andrzej Dziuba Komendant Hufca ZHP w Tomaszowie Lubelskim.Hercerki wraz ze swoimi opiekunkami Barbarą Żukowską i Teresą Zatorska złożyły władzom samorządowym świąteczno-noworoczne życzenia. Starosta Jan Kowalczyk dziękując za światło z Betlejem życzył gościom zdrowych i pogodnych świąt przeżytych w atmosferze miłości ,ciepła i świątecznego nastroju.