Sesja Rady Powiatu

W poniedziałek 30 grudnia 2013r. odbyła się Sesja Rady Powiatu w Tomaszowie Lubelskim.Głównym punktem obrad było uchwalenie budżetu Powiatu Tomaszowskiego na 2014 rok. Radni po wysłuchaniu opinii Regionalnej Izby Obrachunkowej oraz wystąpienia Starosty Jana Kowalczyka jednomyślnie głosowali za podjęciem uchwały budżetowej. W dalszej części obrad Rada Powiatu wyraziła zgodę na sprzedaż nieruchomości połozonej w Tomaszowie Lub. przy ulicy Wyspiańskiego oraz nadała nowy statut Domowi Pomocy Społecznej w Tyszowcach. Ponadto Rada uchwaliła plan pracy na 2014 rok, a także plany pracy komisji stałych. Na zakończenie radni oraz zaproszeni goście złożyli sobie życzenia noworoczne oraz „przełamali”  opłatkiem.

Fot. Jan Nowak

SONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSC