Opłatek sołtysów

W Starostwie Powiatowym w Tomaszowie Lubelskim 19 grudnia 2013r. odbyło się wspólne posiedzenie Stowarzyszenia Sołtysów Rzeczypospolitej Polskiej oraz delegatów Rady Powiatowej Lubelskiej Izby Rolniczej. W obradach wzięli udział: Robert Jakubiec Prezes Lubelskiej Izby Rolniczej i Jan Kowalczyk Starosta Tomaszowski. Rolnicy wysłuchali informacji o podatku VAT w rolnictwie i środkach ochrony roślin, jako elemencie produkcji zdrowej żywności. Prowadzący obrady Prezes Stowarzyszenia Sołtysów Andrzej Adamek złożył rolnikom świąteczno-noworoczne  życzenia. Na zakończenie obrad odbył się wspólny opłatek w którym uczestniczył diecezjalny duszpasterz rolników ksiądz Józef Bednarski.