Mistrzostwo dla „Ekonomika”

W hali sportowej Zespołu Szkół Nr 2 w Tomaszowie Lubelskim odbyły się Mistrzostwa Powiatu Tomaszowskiego LZS Szkół Ponadgimnazjalnych chłopców w halowej piłce nożnej.

W zawodach wystartowało 7 drużyn reprezentujących szkoły średnie z powiatu tomaszowskiego. Rozgrywki odbywały się w dwóch grupach z których zwycięzcy i drużyny z drugich miejsc rozegrały mecze finałowe. W meczu o III miejsce zwyciężyła drużyna Zespołu Szkół Nr 1 pokonując w rzutach karnych drużynę Zespołu Szkół Nr 4 -6:5( w meczu 1:1). W spotkaniu finałowym gospodarze, ekipa Zespołu Szkół Nr 2 pewnie pokonała drużynę Zespołu Szkół Nr 3 – 5:2. Wszystkie uczestniczące w zawodach drużyny otrzymały puchary, a trzy pierwsze zespoły uhonorowano też medalami, które wręczali wicestarosta Jan Fila i sekretarz Powiatu Stanisław Cisło. Najlepszym strzelcem mistrzostw został Arkadiusz Smoła a najlepszym brasmkarzem Mateusz Bukała- obydwaj piłkarze reprezentowali Zespół Szkół Nr 2.

SAM_2159

SAM_2160