Konkurs wiedzy o samorządzie

W dniu 13 grudnia 2013 r. w siedzibie Starostwa  Powiatowego odbył się etap powiatowy IV  edycji Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym, w którym wzięło udział  18 uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych powiatu tomaszowskiego.Komisja Powiatowa w składzie : Anna  Pankiewicz, Tomasz Mikszyc,  Dorota Ćwieka,  Rafał Spodarek, Zofia Zięba do udziału w etapie wojewódzkim konkursu zakwalifikowała następujących uczniów : Łukasz Łukaszewicz  – uczeń Zespołu Szkól Nr 1 w Tomaszowie Lubelskim, Rafał Chlebicki – uczeń Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Łaszczowie, Maciej Niegardowski – uczeń Zespołu Szkół Nr 6 w Lubyczy Królewskiej, Joanna Wierzchowska – uczennica Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Łaszczowie.Nagrody za zakwalifikowanie się do etapu wojewódzkiego oraz udział w eliminacjach powiatowych wręczył Sekretarz Powiatu – Stanisław Cisło.

konkurs samorządowy 002

konkurs samorządowy 005