Obrady Zarządu Powiatu

Posiedzenie Zarządu Powiatu Tomaszowskiego odbyło  się w dniu13 listopada 2013 roku. Zarząd podjął uchwały w sprawach:

1/ projektu uchwały wieloletniej prognozy finansowej,

2/ projektu uchwały budżetowej powiatu na rok 2014,
3/ zmieniająca uchwałę w sprawie uchwały budżetowej na 2013 rok

W dalszej części obrad Zarząd wydał decyzję w sprawie wygaśnięcia trwałego zarządu ustanowionego dla Zarządu Dróg Powiatowych w Tomaszowie Lubelskim, w stosunku do nieruchomości położonej w Rybnicy, przyjął informację o stanie przygotowań do zimowego utrzymania dróg powiatowych w sezonie 2013/2014 oraz informację dotyczącą wykonania zadań z zakresu inwestycji i remontów dróg w 2013 roku.

Zarząd przygotował też projekty uchwał Rady Powiatu, które będą przedmiotem obrad Sesji Rady Powiatu. Sesja odbędzie się w dniu 25 listopada 2013r. o godz.10.00 w sali narad Starostwa Powiatowego w Tomaszowie Lubelskim.