Obrady Zarządu Powiatu

W dniu 9 października 2013r. pod przewodnictwem Starosty Jana Kowalczyka obradował Zarząd Powiatu Tomaszowskiego. Zarząd przyjął informację o realizacji zadań oświatowych i wynikach egzaminów maturalnych w szkołach i placówkach oświatowych w roku szkolnym 2012/2013. W dalszej części obrad Zarząd podjął uchwałę w sprawie ogłoszenia II przetargu na sprzedaż nieruchomości położonej przy ulicy Lwowskiej w Tomaszowie Lubelskim, a także uchwałę w sprawie zmian w budżecie powiatu w 2013r. Zarząd przygotował też projekty uchwał, które będą przedmiotem obrad podczas najbliższej Sesji Rady Powiatu.

Sesja Rady Powiatu odbędzie się w dniu 17 października 2013r.o godz. 10.00 w sali narad Starostwa Powiatowego w Tomaszowie Lubelskim.