XV Święto Sportu Powiatu Tomaszowskiego

Na stadionie miejskim w Łaszczowie już po raz piętnasty odbyło się Święto Sportu Powiatu Tomaszowskiego. Uroczystego otwarcia zawodów sportowo rekreacyjnych dokonał Starosta Tomaszowski Jan Kowalczyk w asyście Burmistrza Łaszczowa Cezarego Girgiela. Na zawody przybył też Wiceprzewodniczący Rady Głównej Zrzeszenia LZS Józef Poterucha. Organizatorem Świeta Sportu było Powiatowe Zrzeszenia LZS w Tomaszowie Lub. wraz z jego Przewodniczącym Janem Kijko. W klasyfikacji drużynowej zwyciężyła gmina Rachanie – 418 pkt,  drugie miejsce zdobyła gmina Tyszowce- 383 pkt, a trzecie gmina Tomaszów Lubelski- 372 pkt.Kolejne miejsca zajęły: IV-Telatyn- 267pkt, V- Łaszczów- 254 pkt, VI- Ul;hówek- 217 pkt, VII-Jarczów- 161 pkt, VIII-Susiec- 125pkt,IX-Bełżec- 120pkt, X-Tarnawatka- 102pkt, XI-Lubycza Królewska—99pkt, XII-Krynice-69pkt.

Mistrzyniami Powiatu Tomaszowskiego w piłce nożnej kobiet zostały piłkarki z Łaszczowa wyprzedzając drużyny z Telatyna i Krynic. Mistrzami Powiatu Tomaszowskiego w piłce nożnej mężczyzn zostali piłkarze z Tyszowiec. Na podium stanęły też zespoły z Rachań i Bełżca. W piłce siatkowej kobiet zwyciężyła drużyna z Rachań, drugie miejsce zajęła drużyna z Tomaszowa lubelskiego a trzecie z Ulhówka. W mistrzostwach w piłce siatkowej mężczyzn zwyciężył zespół z Telatyna, drugi był zespół z Ulhówka, a trzecie miejsce zajął zespół z Rachań. Sponsorami Święta Sportu byli: Bank Spółdzielczy w Łaszczowie oraz Firma Palak-Ubezpieczenia z Tomaszowa Lubelskiego.