Nowy Skarbnik Powiatu Tomaszowskiego

W dniu 30 lipca br. podczas Sesji Rady Powiatu powołano nowego Skarbnika Powiatu. Rezygnację z dotychczas zajmowanego stanowiska złożył dotychczasowy Skarbnik Grzegorz Gałan. Na jego miejsce , na wniosek Starosty Tomaszowskiego Rada Powiatu powołała Barbarę Pakosik,  dyrektora wydziału Finansowego Starostwa Powiatowego w Tomaszowie Lubelskim. Podczas wtorkowej Sesji Rada Powiatu przyjęła informację o stanie  środowiska w powiecie tomaszowskim w 2012 roku, nadała Statut Samodzielnemu Publicznemu Zespołowi Opieki Zdrowotnej w Tomaszowie Lubelskim, wyraziła zgodę na sprzedaż w drodze bezprzetargowej nieruchomości w Tyszowcach oraz udzieliła pomocy rzeczowej gminie Telatyn.