Zapraszamy na II Roztoczańskie Forum Gospodarcze

bez tytułu

Agencja Rozwoju Roztocza Sp. z o.o. już po raz drugi organizuje Roztoczańskie Forum Gospodarcze. Pierwsza edycja przedsięwzięcia odbyła się w październiku 2012 roku i zebrała wiele pozytywnych opinii. Przedsięwzięcie realizowane jest w ramach projektu „Rozwój ARR Sp. z o.o. jako operatora marki Roztocze – Witalność z natury” finansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach RPO WL II Oś Priorytetowe Działanie 2.3. Schemat B Wsparcie Instytucji Otoczenia Biznesu.

Do współpracy przy tegorocznym Forum włączyli się: Powiat Tomaszowski, Lokalna Organizacja Turystyczna Roztocze, Lubelski Klub Biznesu,  Katolicki Uniwersytet Lubelski, a patronat honorowy objęli Marszałkowie Województwa Lubelskiego i Podkarpackiego oraz media regionalne.
W ramach tegorocznej edycji, która zaplanowana została na 16-17 maja będą poruszane tematy
z zakresu: Innowacyjnej gospodarki na peryferiach, Współpracy przedsiębiorcy z instytucjami finansowymi, Energii odnawialnej: szanse i zagrożenia oraz Biznes a oświata: płaszczyzny współpracy.
Od 30 kwietnia będą przyjmowane zgłoszenia uczestnictwa w Forum. Dla zainteresowanych informacje i formularze zgłoszeniowe są udostępnione na stronie www.arr.tomaszowskie.pl. Udział w Forum jest bezpłatny.