Obrady Zarządu Powiatu

W dniu 10 kwietnia 2013r. pod przewodnictwem Starosty Jana Kowalczyka odbyło się posiedzenie Zarządu Powiatu Tomaszowskiego. Zarząd rozpatrywał wniosek  Dyrektora Samodzielnego Publicznego   Zespołu Opieki Zdrowotnej w Tomaszowie Lubelskim dotyczący zabezpieczenia usług zdrowotnych, w zakresie funkcjonowania Szpitalnego Oddziału Ratunkowego i utworzenia Oddziału Intensywnej Terapii. Zarząd przyjął informację z realizacji planu doskonalenia zawodowego nauczycieli w 2012 roku w szkołach/ placówkach prowadzonych przez Powiat  Tomaszowski.W dalszej części obrad Zarząd podjął uchwały w sprawach:

– utworzenia nowego kierunku kształcenia zawodowego w Zasadniczej Szkole Zawodowej  w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Janusza Korczaka w Tomaszowie Lubelskim,

–  utworzenia nowego kierunku kształcenia zawodowego w Zasadniczej Szkole Zawodowej   przy Zespole Szkół Nr 4 im. Jarosława Dąbrowskiego Tomaszowie Lubelskim,

–  zmieniająca uchwałę w sprawie uchwały budżetowej na rok 2013.