Rozstrzygnięcie Konkursu Ofert

Zarząd Powiatu w Tomaszowie Lubelskim w dniu 18 marca 2013 r. zatwierdził protokół Komisji Konkursowej z rozpatrzenia ofert zgłoszonych do otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w zakresie upowszechniania kultury fizycznej i sportu w 2013 r. na terenie powiatu tomaszowskiego w formie wspierania wykonywanych zadań. Łączna kwota dotacji wynosiła 40 000,00 zł. W przewidzianym w konkursie terminie wpłynęło 7 ofert na realizację pięciu zadań, na które przyznano następujące kwoty:

1/ Powiatowe Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe 24 000,00 zł. na wsparcie zadania pn. Organizacja imprez sportowych i rekreacyjnych o zasięgu powiatowym, wojewódzkim, ogólnopolskim i międzynarodowym, organizacja Powiatowego Święta Sporu

2/ Powiatowy Szkolny Związek Sportowy 4 000,00 zł na wsparcie zadania pn. Organizacja imprez sportowych w ramach ogólnopolskiego współzawodnictwa dzieci i młodzieży szkół ponadgimnazjalnych.

3/ Tomaszowski Uczniowski Klub Sportowy „Sokół Mechanik” 3 000,00 zł na wsparcie zadania pn. Organizacja zawodów oraz szkolenie dzieci i młodzieży w tenisie stołowym.

4/ Miejski Klub Sportowy „Pogoń Tyszowce” 1 500,00 zł. na wsparcie zadania pn. Organizacja i udział w zawodach oraz szkolenie dzieci i młodzieży w sportach walki

5/ Tomaszowski Klub Karate Tradycyjnego 1 500,00 zł. na wsparcie zadania pn. Organizacja

i udział w zawodach oraz szkolenie dzieci i młodzieży w sportach walki

6/ Tomaszowski Klub Kyokushin Karate 1 500,00 zł. na wsparcie zadania pn. Organizacja

i udział w zawodach oraz szkolenie dzieci i młodzieży w sportach walki

7/ Stowarzyszenie „Czajnia” 500,00 zł. na wsparcie zadania pn. Organizacja i udział

w zawodach oraz szkolenie dzieci i młodzieży w sportach walki

Na zadnie Organizacja zawodów oraz szkolenie dzieci i młodzieży w sportach wrotkarskich nie wpłynęła żadna oferta.