Halowe Mistrzostwa Powiatu LZS

W hali sportowej Zespołu Szkół Nr 2 w Tomaszowie Lub. obyły się Mistrzostwa Powiatu Tomaszowskiego LZS w halowej piłce nożnej dziewcząt i chłopcowszkół gimnazjalnych o puchar Starosty Tomaszowskiego. Mistrzostwa poprzedzone były eliminacjami, w których uczestniczyło 11 drużyn dziewcząt i 14 zespołów chlopców. W zmaganiach finałowych wystąpiły drużyny dziewcząt z gimnazjów z Łaszczowa, Rachań, Suśca oraz drużyna MULUKS”Orlik” reprezetująca gminę Tomaszow Lub. W finale chłopców zagrały zespoły Gimnazjum z Lubyczy Królewskiej, Tyszowiec oraz zespół TKS „Tomasovia”.

W meczach dziewcząt rozgrywanych każdy z każdym padły następujące rezultaty:

Gimnazjum Łaszczów- Gimnazjum Rachanie 1:0, Gimnazjum Susiec- Orlik Tomaszów 0:0, Orlik Tomaszów- Gimnazjum Łaszczów 1:2, Gimnazjum Rachanie- Gimnazjum Susiec 1:0, Gimnazjum Susiec- Gimnazjum Łaszczów 0:1, Orlik Tomaszów- Gimnazjum Rachanie 0:0. Po rozegraniu wszystkich spotkań kolejność drużyn była następująca:

I m- Gimnazjum Łaszczów

II m- Gimnazjum Rachanie

III m- Orlik Tomaszów Lub.

IV m- Gimnazjum Susiec

W rozgrywkach chłopców uzyskano następujące wyniki: Gimnazjum Lubycza- Gimnazjum Tyszowce 3:0, TKS Tomasovia- Gimnazjum Tyszowce 5:1, TKS Tomasovia – Gimnazjum Lubycza 3:0. Kolejność drużyn chłopców :

I m- TKS Tomasovia

II m – Gimnazjum Lubycza Królewska

III m- Gimnazjum Tyszowce

Zwycięzcy reprezentować będą Powiat Tomaszowski w rozgrywkach wojewódzkich. Wszystkie uczestniczące drużyny otrzymały puchary i dyplomy oraz za miejsca I-III medale. Nagrody wręczał Wicestarosta Tomaszowski Jan Fila w towarzystwie Przewodniczącego RP Z LZS Jana Kijko. Mistrzostwa zorganizowano ze środków finansowych Zarządu Powiatu oraz organizatorów- Powiatowego Zrzeszenia LZS.