Finał Ligi 35+

W hali sportowej Zespołu Szkół Nr 2 w Tomaszowie Lubelskim w niedzielę 17 marca 2013r. podsumowano rozgrywki amatorskiej ligi piłki siatkowej „35+”. W rozgrywkach uczestniczyło 6 drużyn z powiatu tomaszowskiego i hrubieszowskiego, mecze każdy z każdym(mecz i rewanż) trwały już od października 2012 roku. Na zakończenie ligi rozegrano play-offy, po których wyłoniono zwycięzców ligi. W sezonie 2012/2013 kolejność drużyn była następująca:

I miejsce- Telatyn

II miejsce- Dołhobyczów

III miejsce- Bełżec

IV miejsce- Tyszowce

V miejsce- Susiec

VI miejsce- Mircze

Wybrano też najlepszych siatkarzy zawodów:

–        najlepszy zawodnik- Krzysztof Michalczuk-Telatyn

–        najlepszy przyjmujący- Robert Wójcik- Dołhobyczów

–        najlepszy zagrywający- Jan Żdżalik- Bełżec

–        najstarszy siatkarz- Tadeusz Głaz – Susiec

Najlepsze zespoły otrzymały puchary, medale i dyplomy, które wręczał Starosta Jan Kowalczyk. W turnieju, który rozegrany został na zakończenie ligi zwyciężyła drużyna z Bełżca, przed zespołami z Tyszowiec i Telatyna.

DSC_6583 DSC_6705 DSC_6712 DSC_6755 DSC_6807