Nagrody i wyróżnienia dla tomaszowskich firm

Firma  KRAWPAK Stanisław Krawczyk z Rogóźna Kolonii,gmina Tomaszów Lubelski producent ,,Tomaszowskich Ciasteczek” oraz bułki tartej otrzymała wyróżnienie w  VIII edycji konkursu ,,Wojewódzki Lider Smaku 2012″ w kategorii ,,Wyroby piekarnicze drobne” za  bułkę tartą razową .Firma zatrudnia 70 osób , specjalizuje się w konfekcjonowaniu artykułów sypkich spożywczych, oferuje bogaty asortyment produktów, takich jak ryż, kasza, fasola, oraz szeroką gamę bakalii.

W 2011 roku została laureatem wyróżnienia ,,Srebrny Gryf Powiatu Tomaszowskiego” za skuteczną działalność inwestycyjną na rynku rolno-spożywczym  a w 2012 roku została laureatem wyróżnienia ,,Dynamicznie rozwijająca się firma” w konkursie Innowacyjny Przedsiębiorca Województwa Lubelskiego.

W konkursie tym  za 2011 rok laureatem został zajazd ,,U Antka” Antoni Wyszyński Zakład Gastronomiczny z Łaszczówki Kolonia (obecnie ,,Hotel Antoni”) w kategorii ,,Najlepszy produkt turystyczny” a za 2010 rok ,,ROZTOCZE Zakład  Usługowo-Produkcyjny Roman Rak” z Tomaszowa Lubelskiego w kategorii ,,Innowacyjna firma”.

Firma Romana Raka , laureata wielu wyróżnień i nagród otrzymała  po raz kolejny wyróżnienie przyznawane  przez ,,Puls Biznesu” dla firm zwiększających swoje obroty-tytuł,,Gazela Biznesu 2012″.

,,Forbes”-miesięcznik gospodarczy  nagrodził ,,Diamentami” firmy najszybciej podnoszące  wartość rynkową..Nagrody otrzymały firmy : Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego sp.z o.o.Tomaszów Lubelski, Instalbud E.Gałek i Partnerzy sp.j. z Lubyczy Królewskiej , PUH Motozbyt sp. z o.o. Tomaszów Lubelski oraz Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej sp.z o.o. w  Tomaszowie Lubelskim.

Laureatom gratulujemy.