Wyróżnienie dla Powiatu Tomaszowskiego

Starosta Tomaszowski Jan Kowalczyk odebrał w dniu 18 grudnia 2012r. w Lublinie podczas uroczystej gali wyróżnienie przyznane przez Fundację Gospodarczą EURO-PARTNER. Certyfikat wraz ze statuetką otrzymało wraz z Powiatem Tomaszowskim jeszcze pięć powiatów z Lubelszczyzny. Certyfikat nadano jako potwierdzenie, że Powiat Tomaszowski spełnia wymagania najlepszych Powiatów Unii Europejskiej na podstawie oceny dokonanej przez Kapitułę Plebiscytu EURO-GMINA w oparciu o dotychczasowe działania samorządu Powiatu. Niniejszy certyfikat upoważnia władze samorządowe do używania znaku i nazwy EURO-POWIAT na tablicach informacyjnych, materiałach promocyjno-reklamowych oraz pieczęciach urzędowych Powiatu.

One thought on “Wyróżnienie dla Powiatu Tomaszowskiego

• 2013-01-05 at 11:21
    Permalink

Komentarz jest na Forum Tomaszowskim w temacie Tomaszów Lubelsi-podsumowanie 2012 roku.