Obrady Zarządu Powiatu

W dniu 19 grudnia odbyło się ostatnie w roku 2012 posiedzenie Zarządu Powiatu Tomaszowskiego. Starosta Jan Kowalczyk zapoznał członków Zarządu z opiniami Komisji stałych Rady Powiatu na temat projektu budżetu na rok 2013. Zarząd przyjął Kalendarz imprez kulturalnych i sportowych na 2013 rok oraz podjął uchwały w sprawach dofinansowani dokształcania nauczycieli, przekazania mienia ruchomego jednostce organizacyjne Powiatu. Zarząd wydał też postanowienie o wydaniu decyzji o przebudowie mostu na rzece Sieniocha wraz z odcinkiem drogi powiatowej Horyszów-Przewale. Zarząd przygotował również projektu uchwał Rady Powiatu, które będą przedmiotem obrad radnych podczas najbliższej sesji.

Sesja Rady Powiatu odbędzie się 28 grudnia o godz. 12.00 w sali narad Starostwa Powiatowego w Tomaszowie Lubelskim.