Mobilny Punkt Informacyjny o Funduszach Europejskich 08.11.2012 r. w Starostwie Powiatowym w Tomaszowie Lubelskim

W ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich konsultanci z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego odwiedzają poszczególne gminy regionu.

Celem tego przedsięwzięcia jest ułatwienie mieszkańcom dostępu do informacji i wiedzy dotyczącej możliwości wsparcia różnych inicjatyw z funduszy Unii Europejskiej oraz pomoc w sprawnej realizacji projektów.

W dniu 8 listopada  br. (czwartek), konsultanci będą do dyspozycji mieszkańców  powiatu tomaszowskiego  od godziny 9.00 do 14.00, w siedzibie Starostwa Powiatowego w Tomaszowie Lubelskim przy ul. Lwowska 68.

Osoby zainteresowane funduszami europejskimi będą mogły skorzystać z ich wiedzy.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.