Konkurs „Dzielnicowy roku 2012”

15 listopada rusza czwarta edycja organizowanego przez Komendę Powiatową Policji w Tomaszowie Lubelskim konkursu na najlepszego dzielnicowego powiatu tomaszowskiego. Konkurs ma na celu przybliżenie społeczności powiatu tomaszowskiego sylwetek policjantów – dzielnicowych, co w efekcie pomoże usprawnić wzajemne kontakty. Będzie on także miarą „popularności” i aktywności dzielnicowych w podejmowanych działaniach na rzecz poprawy bezpieczeństwa we własnym rejonie służbowym.

Konkurs jest organizowany na terenie powiatu tomaszowskiego. Sylwetki poszczególnych dzielnicowych z KPP w Tomaszowie Lub. przedstawione są na stronie internetowej KPP w Tomaszowie Lubelskim oraz w lokalnej prasie.

Regulamin konkursu oraz wzór kuponu do pobrania znajdują się na stronie internetowej KPP w Tomaszowie Lubelskim w zakładce „Konkurs Dzielnicowy roku 2012”.