Konkurs recytatorski w Krynicach

W dniu 10 października 2012r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Krynicach odbył się V Krynicki Konkurs Recytatorski ph „Ksiądz Wacław Oszajca-A wszystko zaczęło się w Źwiartowie…”. W konkursie wzięło udział 20 recytatorów a gościem specjalnym był ksiądz Wacław Oszajca. Konkurs zorganizowało Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Krynice oraz miejscowy GOK i Biblioteka Gminna. Gośćmi konkursu byli Robert Kuźniarz-Członek Zarządu Powiatu a także delegacja z Ukrainy na czele z wójtem Mostów Wielkich. W kategorii Szkół Podstawowych Jury I nagrodę przyznało Sandrze Litwińczuk zaś w kategorii Szkół Gimnazjalnych I nagrodę zdobyła Karolina Wojczuk. Nagrodę specjalną Wójta Gminy Krynice otrzymały Anna Iskierka i Aneta Hacia.