V Targi Edukacyjne

21 marca 2012 r. w hali sportowej  Zespołu  Szkół Nr 1 w Tomaszowie Lubelskim odbyły się V Targi Edukacyjne Szkół Ponadgimnazjalnych.Oprócz licznie  przybyłych gimnazjalistów i gospodarzy, z Janem Filą – Wicestarostą  na czele, w targach udział wzięli zaproszeni goście: Tomasz Pękalski – przedstawiciel Marszałka Województwa Lubelskiego i Jan Lelonek – kierownik  Oddziału Zamiejscowego  Lubelskiego Kuratorium Oświaty.Podczas targów szkoły ponadgimnazjalne prowadzone przez powiat tomaszowski  zaprezentowały  bogatą ofertę edukacyjną  na zbliżający się  rok szkolny 2012/ 2013.

Prezentowane kierunki i formy kształcenia  miały na celu zachęcić młodzież  gimnazjalną  do  kontynuowania nauki w naszych szkołach.

Fot. Jan Nowak