Sprawozdanie Z II Edycji Amatorskiej Ligi Siatkówki Mężczyzn O Puchar Starosty Tomaszowskiego

SPRAWOZDANIE Z II EDYCJI AMATORSKIEJ LIGI SIATKÓWKI MĘŻCZYZN
O PUCHAR STAROSTY TOMASZOWSKIEGO

HALA SPORTOWA ZESPOŁU SZKÓŁ NR 1

LISTOPAD 2011 – MARZEC 2012.

W turnieju wzięło udział trzynaście drużyn (102 zawodników). Rozegrano 104 mecze w okresie od 16.11.2011 r. – 02.03.2012 r.

Końcowa kolejność:

1. Tomasovia Old – Boy’s

2. Zryw Ulhówek

3. AZS KUL

4. AZS Tomaszów

5. Grom Tyszowce

6. TUKS „Bartek” przy Zespole Szkół Nr 1

7. Nadleśnictwo Tomaszów Lub.

8. Tabasco

9. Nie Ma Mocnych

10. Komenda Powiatowa Policji

11. TMS

12. Zespół Szkół Nr 2

13. UKS „Tanew” Susiec

Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy, trzy najlepsze – puchary.

MVP Ligi został Ireneusz Herda (Tomasovia Old-Boy’s), najlepszym rozgrywającym Krzysztof Wróbel (Tomasovia Old-Boy’s), najlepszym atakującym został Michał Klimczak (Ulhówek), najlepszy blokujący Tomasz Zięzio (Tomasovia Old-Boy’s), najstarszy uczestnik turnieju Tadeusz Głaz (UKS „Tanew” Susiec). Wyróżnieni zawodnicy otrzymali okolicznościowe statuetki.

Sędziowie turnieju – Grzegorz Charachajczuk, Marek Winniczuk, Ireneusz Herda, Marek Dudziński, Jaromir Korkosz oraz Piotr Korkosz otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Nagrody i dyplomy wręczał Pan Janusz Frykowski – dyrektor Wydziału Oświaty, Kultury, Kultury Fizycznej i Turystyki oraz Robert Puźniak – dyrektor Zespołu Szkół Nr 1.