Policja zdobyła Puchar Starosty

W  hali Zespołu Szkół Nr 1 17 marca 2012 r. odbył się turniej piłki siatkowej mężczyzn o puchar Starosty Tomaszowskiego. W turnieju wzięło udział 9 drużyn reprezentujących gminy i służby mundurowe. Uczestnikami byli: Gmina Bełżec, Gmina Dołhobyczów, Gmina Mircze, Gmina Susiec , Gmina Telatyn, PSG Hrebenne, PSG Łaszczów, PSG Chłopiatyn
i Komenda Powiatowa Policji Tomaszów Lubelski. Turniej rozgrywano w trzech grupach, systemem każdy z każdym a zwycięzcy grup rozegrali między sobą mecze o wygraną w turnieju. W finale drużyna Komendy Powiatowej Policji pokonała zespoły z Dołhobyczowa i Chłopiatyna i zajęła pierwsze miejsce w turnieju. Klasyfikacja końcowa rozgrywek:

I m  –Komenda Powiatowa Policji w Tomaszowie Lubelskim

II m – Placówka Straży Granicznej w Chłopiatynie

III m – Gmina Dołhobyczów

IV m – Gmina Susiec

V m- Gmina Bełżec

VI m- Gmina Telatyn

VII m- Placówka Straży Granicznej w Hrebennem

VIII m – Gmina Mircze

IX m – Placówka Straży Granicznej w Łaszczowie

Drużyna KP Policji grała w składzie: Patryk Nowak, Konrad Ostrowski, Rafał Procnal, Radosław Umer, Krzysztof Majdański, Jerzy Rusin, Jarosław Sienkiel.Najlepszym zawodnikiem zawodów (MVP) wybrano Patryka Nowaka z Policji, najlepszym rozgrywającym został Tomasz Zęzio z PSG Hrebenne a odbierającym Michał Steciuk z Dołhobyczowa. Wszystkie uczestniczące drużyny otrzymały puchary, które wręczył Starosta Tomaszowski Jan Kowalczyk.Na zakończenie zawodów wręczono również puchary i medale za zwycięstwo i udział w Lidze Piłki Siatkowej Old Boys 2012. W lidze grało 7 drużyn reprezentujących gminy: Mircze, Dołhobyczów, Bełżec, Telatyn, Susiec, Łaszczów i Tyszowce. W klasyfikacji końcowej ligę wygrał zespół reprezentujący gminę Dołhobyczów, drugie miejsce zajęła gmina Telatyn a trzecie gmina Mircze.