Zwycięstwo reprezentacji Powiatu Tomaszowskiego

W Sokalu na Ukrainie, 18 lutego br. odbył się turniej piłki siatkowej w którym wystąpiły drużyny radnych Powiatu Tomaszowskiego, Rejonu Żółkiewskiego i Rejonu Sokalskiego. Zawody rozgrywano systemem każdy z każdym. Zwyciężyła drużyna Powiatu Tomaszowskiego, w której grali m.in. Starosta Jan Kowalczyk i Wicestarosta Jan Fila. Drugie miejsce zajęła drużyna reprezentująca Radę Rejonową w Sokalu a trzecia była reprezentacja Rady Rejonowej w Żółkwi. Turnieje piłki siatkowej rozgrywane od kilku lat i są jedną z form współpracy Powiatu Tomaszowskiego z Rejonem Sokalskim i Żółkiewskim na Ukrainie.