Puchar Starosty dla „Granicy”

W Hali Sportowej Zespołu Szkół Nr 1 w Tomaszowie Lub. odbył się już po raz dwunasty Turniej Piłki Nożnej seniorów o puchar Starosty Tomaszowskiego Jana Kowalczyka.W turnieju wzięło udział 10 drużyn z klubów piłkarskich powiatu. Zabrakło piłkarzy Tomasovii, Korony Łaszczówi i Perły Telatyn.W meczu o I miejsce Granica Lubycza Królewska pokonała Orkan Bełżec 5:3. W tzw. małym finale Pogoń 96 Łaszczówka wygrała z Huczwą Tyszowce w rzutach karnych 5:4(w meczu 2:2). Kolejne miejsca zajęły: V- Szyszła Tarnoszyn, VI- Sparta Wożuczyn, VII-Granica II Lubycza Król., VIII- Spartakus Szarowola, IX-GKS Tarnawatka, X-Graf Chodywańce. Najlepszym bramkarzem uznano Mateusza Nowickiego z Orkana Bełżec. Tytuł króla strzelców zdobył Marcin Przybysz, piłkarz Granicy, zdobywca 6 goli. Najlepszym piłkarzem wybrany został Rafał Cygan, zawodnik Granicy Lubycza Król. Zwycięzcy otrzymali puchary i nagrody rzeczowe ufundowane przez Starostę Tomaszowskiego. Puchary i nagrody wręczali: Rober Kuźniarz- członek Zarządu Powiatu Tomaszowskiego oraz Wojciech Kawalec- radny Powiatu Tomaszowskiego i Stanisław Pryciuk-Dyrektor OSiR. Organizatorami turnieju było Starostwo Powiatowe oraz OSiR „Tomasovia”.