„Roztocze Tomaszowskie w obiektywie” – konkurs fotograficzny

Lokalna Grupa Działania „Roztocze Tomaszowskie” ogłosiła konkurs fotograficzny, w którym do wygrania są 3 markowe aparaty fotograficzne.Tematyka konkursu ograniczona jest jedynie granicami LGD „Roztocze Tomaszowskie”. Fotografować można miejsca, pejzaże, wydarzenia i ludzi związanych z terenem działania LGD. W konkursie mogą wziąć udział bez względu na wiek mieszkańcy gmin członkowskich LGD „Roztocze Tomaszowskie”: Bełżec, Krynice, Lubycza Królewska, Susiec, Tarnawatka, Tomaszów Lubelski oraz miasta Tomaszowa Lubelskiego. Poza głównymi nagrodami w postaci aparatów fotograficznych, najlepsze zdjęcia zostaną opublikowane w albumie promującym obszar LGD „Roztocze Tomaszowskie”.Prace może nadsyłać od 21 lutego do 31 sierpnia 2012 roku. Regulamin i dokumenty zgłoszeniowe znajdują się na stronie www.roztoczetomaszowskie.pl.

Informacji o konkursie udziela Biuro LGD „Roztocze Tomaszowskie”, które mieści się w Tomaszowie Lubelskim przy ul. Lwowskiej 32, I piętro, pokój 104, telefon 84 664 63 86.