Sesja Rady Powiatu

W dniu 30 grudnia 2012r. radni Powiatu Tomaszowskiego uchwalili budżet na 2012 rok. Wydatki powiatu wyniosą ok.87,6 mln zł, z kolei do kasy powiatu wpłynie niespełna 80 mln  zł. Planowany deficyt budżetowy to kwota ok. 8 mln zł i ma być  sfinansowany przychodami z tytułu kredytów i pożyczek zaciągniętymi na rynku krajowym. Radni podjęli też uchwałę ustalającą rozkład godzin pracy aptek ogólnodostępnych na terenie powiatu tomaszowskiego, wyrazili zgodę na  darowiznę oraz sprzedaż nieruchomości, wyrazili zgodę na zaciągnięcie pożyczki z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska, a także uchwalili plan pracy Rady Powiatu i komisji stałych na 2012 rok. W drugiej części obrad radni oraz zaproszeni goście złożyli sobie świąteczno-noworoczne życzenia.