Konkurs na Najlepszego Dzielnicowego 2011 roku rozstrzygnięty

Na początku stycznia został rozstrzygnięty konkurs „Najlepszy dzielnicowy” – edycja 2011 r. W konkursie zwyciężył asp. Artur Macikiewicz z Zespołu Dzielnicowych Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lub.

Wzorem lat ubiegłych przy współudziale Starostwa Powiatowego w Tomaszowie Lubelskim już po raz trzeci Komendant Powiatowy Policji w Tomaszowie Lubelskim przeprowadził konkurs „Dzielnicowy Roku 2011” Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim. Konkurs miał na celu przybliżenie społeczności powiatu tomaszowskiego sylwetek policjantów – dzielnicowych, co w efekcie powinno usprawnić wzajemne kontakty. Był on także miarą „popularności” i aktywności dzielnicowych w podejmowanych działaniach na rzecz poprawy bezpieczeństwa we własnym rejonie służbowym. Swoje głosy na poszczególnych dzielnicowych mieszkańcy powiatu tomaszowskiego mogli oddawać na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Tomaszowie Lubelskim.
W piątek zostały ogłoszone wyniki tego konkursu, zwycięzcą został asp. Artur Macikiewicz z Zespołu Dzielnicowych Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim, drugie miejsce zajął st.sierż. Andrzej Majdanik dzielnicowy z Zespołu Dzielnicowych w Suścu, natomiast na trzecim miejscu uplasował się asp. Daniel Prus dzielnicowy z Posterunku Policji w Lubyczy Królewskiej. Laureaci otrzymali z rąk Zastępcy Lubelskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji insp. Jacka Buczek oraz kierownictwa tomaszowskiej komendy pamiątkowe puchary, listy gratulacyjne oraz pochwały. Laureatom życzymy dalszych sukcesów w codziennej służbie.

I.S.