Sołtysi w Starostwie

W Starostwie Powiatowym w Tomaszowie Lub. 19 grudnia br. odbyło się spotkanie sołtysów – członków Stowarzyszenia Zrzeszenia Sołtysów Rzeczypospolitej Polskiej. Spotkanie prowadził Prezes Stowarzyszenia , Wójt Gminy Bełżec Andrzej Adamek. W spotkaniu wzięli też udział Starosta Tomaszowski Jan Kowalczyk, Bogusław Janociński członek Zarządu Lubelskiej Izby Rolniczej, zastępca Powiatowego Lekarz Weterynarii Włodzimierz Religa oraz Katarzyna Topolnicka Kierownik Zespołu Doradztwa Rolniczego  w Tomaszowie Lubelskim. W trakcie spotkania sołtysi wysłuchali informacji  o aktualnych przepisach z zakresu środków ochrony roślin o przestrzeganiu zasad wzajemnej zgodności w gospodarstwach rolnych  i wzajemnej zgodności w produkcji roślinnej. Na zakończenie spotkania sołtysi oraz zaproszeni goście podzielili się opłatkiem i złożyli sobie świąteczno-noworoczne życzenia.