Przynieśli Światełko Betlejemskie

Harcerki z 43 Drużyny „Zośka” z Gimnazjum w Bełżcu wraz z Komendantem Hufca ZHP Andrzejem Dziubą przekazali władzom Powiatu Tomaszowskiego Betlejemskie Światełko Pokoju. Uroczystość odbyła się 20 grudnia br. a uczestniczyli w niej Starosta Jan Kowalczyk, Przewodniczący Rady powiatu Jan Dawidowski, Wicestarosta Jan Fila, członek Zarządu Powiatu Robert Kuźniarz, Sekretarz Powiatu Stanisław Cisło. Harcerki wraz ze swoją drużynową Barbarą Żukowską złożyły samorządowcom świąteczno-noworoczne życzenia w imieniu druhen i druhów Hufca ZHP w Tomaszowie Lubelskim.W kilka godzin później światełko przekazano na przejściu granicznym w Hrebennem skautom z Ukrainy.